Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Korona Salgını ve Yeni Medya Söyleşisi...Dijital medyayı ve dönüşümü yeniden düşünmek üzerine online yeni medya söyleşile..
245 Okunma
Türkiye'nin ilk doğa koruma kütüphanesi İzmir'de açıldıDoğa koruma ve doğa kültürü üzerine çalışmalar yapan araştırmacılar için kurulan..
477 Okunma
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI'NIN DİKKATİNE SUNUYORUZ!mektupedebiyatdergisi.com, sanatseverleri ve kitapseverleri uyarmayı basın etiği..
457 Okunma
Kadın Cinayeti Haberlerinde Kullanılan Dil TartışıldıAnne ben gazeteci miyim? platformu; Medya, Kültür, Toplum Buluşmaları adını verd..
449 Okunma
KİTAPEVLERİ KEPENK İNDİRDİ!Coronavirüs salgını nedeniyle pek çok kitapevi kapandı.
439 Okunma
Coronavirüs nedeniye Plak Mecmuası sohbetleri başlıyor!Plak Mecmuası, müzikseverleri sanatçılarla sosyal medya da buluşturuyor.
344 Okunma
Şair ve Yazarlara Evde Verimli Ofis Ortamı Yaratmanın İpuçlarıEvden çalışma yani home ofis kavramı önceden özenilen bir durumken, şimdilerde K..
298 Okunma
Evde Kal: İzole Yaşamak Kitaplarla Daha güzel.Dünya’nın ortak gündemi; Koronavirüs ile birlikte “sosyal mesafe”, “karantina” v..
297 Okunma
Korona Salgını ve Yeni Medya Söyleşisi...Dijital medyayı ve dönüşümü yeniden düşünmek üzerine online yeni medya söyleşile..
245 Okunma
Yazardan Direkt Yayınevi'nin Mesajı: Kitapları Okurla Buluşturmaya Devam Ediyoruz.Yazardan Direkt Yayınevi'nin evde geçirilen sürece dair bilgi ve önerilerini içe..
199 Okunma
SON YORUMLANANLAR

DİĞER HABERLERİ

YUKARI