Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Şair ve Söz Yazarı VEDAT FİDANBOY'u Tanıyalım.Sanat çalışmalarını Ankara'dan yürüten, pek çok ödülün sahibi olan Vedat Fidanbo..
160 Okunma
VİDEO VE FOTOĞRAF DUAYENLERİ RENKLERİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI!ABD’li görüntü teknolojileri devi ViewSonic® video editörleri, fotoğrafçılar ve ..
132 Okunma
ALTAN ÖYMEN: GAZETECİLİKTEN VAZGEÇMEYİNKadıköy Belediyesi ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti işbirliği ile düzenlenen söyl..
112 Okunma
MADDİ DURUMU KISITLI KIZ ÖĞRENCİLERE BURS VERİLECEK!Demirkent Eğitm ve Araştırma Vakfı ödüllü yarışma düzenledi. Yarışma sonunda mad..
111 Okunma
Uzun zamandır hayalini kurdukları kitap yayınlama fikrini hayata geçirmelerine destek olacak 100 KOLEKSİYONER okurunu arıyorlar!SHERPA Blog, “Her şey, tasarım.” kitabı için kitlesel fonlama kampanyası başlatt..
110 Okunma
1. Ulusal “FARK ET” Öykü Yarışması“FARK ET ” sloganı ve edebiyatın bütünleştirici etkisi ile halkımızın farkındalı..
357 Okunma
YAZAR MELAHAT ÜRKMEZ, MEKTUP EDEBİYAT AİLESİNE KATILDIÖnemli çalışmalara imza atan, pek çok ödülün sahibi, TYB Konya Şubesi Yönetim Ku..
273 Okunma
MEKTUP EDEBİYAT ÖDÜLLÜ MAKALE YARIŞMASI ŞARTNAMESİ YAYINLANDImektupedebiyatdergisi.com, Ankara'da yaşayan liseli öğrencilerin katılabileceği ..
258 Okunma
YAPAY ZEKA VE GELECEĞİN KARMAŞIK OTOMASYON SORUNLARI!Son dönemlerin en gözde konularından AIOps, sağladığı avantajlarla 2020 yılında ..
222 Okunma
TÜRKİYE'NİN EN ÇOK OKUNAN SİTESİ OLARAK MEKTUP EDEBİYAT ÖNEMLİ BİR PROJEYİ MÜJDELİYOR!mektupedebiyatdergisi.com bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şair ve yazar..
221 Okunma
Tasavvuf Mûsıkîsi Sevenler Mevlevî Âyininde Buluşuyorİstanbul Türk Ocağı Ömürlü Mûsıkî Topluluğu, Fatih Kültür Sanat Merkezi’nde mûsı..
215 Okunma
Köylü anarşizmi mi; yoksa zulme yakılan bir isyan ateşi miydi: EşkıyalıkResmi kayıtlarda ve Türk edebiyatında eşkıyalara dair kanaatler
206 Okunma
Kentleşme tüm değerlerimizi sildi süpürdü! Ya köylerimize ne oldu da tüm değerlerimiz kayboldu?Burak Serdengeçti, köyler de yaşayan insanların hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışm..
202 Okunma
ÖMER SEYFETTİN VEFATININ 100. YILINDA ANILIYORTürk edebiyatının önde gelen hikaye yazarlarından Ömer Seyfettin, vefatının 100...
198 Okunma
STRES NASIL YOK EDİLİR? İŞTE ADIM ADIM YÖNTEMLERİ...Stres sadece işsizlik, yas, boşanma, kayıp gibi olumsuz yaşam olaylarında değil;..
191 Okunma
 Sabancı Üniversitesi İstanbul Politikalar Merkezi’nde (İPM) yapılan “Sürdürüleme..
183 Okunma
Sesli Kitap Dinleme Oranı 2019’da Yüzde 315 Arttı2019’da Storytel üzerinden Türkiye’de toplam 4 milyon 54 bin 400 saat sesli kita..
166 Okunma
SON YORUMLANANLAR

DİĞER HABERLERİ

YUKARI