Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda ÖğütürHüseyin Rahmi Gürpınar’ın günümüz Türkçesiyle hazırlanan eseri Türkiye İş Bankas..
148 Okunma
DİJİTAL RUH: İNSAN VE TEKNOLOJİ ARASINDAKİ YARATICI ORTAKLIK Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından yayımlanan Dijital Ruh: İnsan ve Tek..
121 Okunma
İtaat duvarlarını aşıp gökyüzüne kanat çırpanların öyküsü…Bazen bilmek, bilmemekten çok daha kötüdür...
115 Okunma
Paraya tapınılan bir dünya da kadın olmak nasıl bir şey?"Hayat boyu doğru tarafta durmaya çalışıyoruz, eğlencenin doğru tarafını kastedi..
96 Okunma
Pelin Güneş, SEN de OKU koleksiyonu için yazdı!Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazı..
71 Okunma
VAZGEÇME!Yüzbaşı Ozan Bahar tekerlekli sandalye ile çıktığı akademik yolculuğunda Profesö..
64 Okunma
KUTADGU BİLİG ÜZERİNE FELSEFİ ARAŞTIRMALAR...Kutadgu Bilig Üzerine Felsefi Araştırmalar başlıklı bu kitap, Yusuf Has Hacib’in..
56 Okunma
Taht Oyunları’ndan 300 yıl öncesine destansı bir yolculuk: Tüm dünyada milyonlarca okurla buluşan yazar George R. R. Martin, yeni kitabı ..
403 Okunma
Müzisyen Engin Toprak’ın ilk şiir kitabı yayınlandı.Kahverengi yayınlarından çıkan şiir kitabının genel dağıtımını Ekol Yayın Dağıtı..
389 Okunma
Konuşacak kimsesi olmayanların hikâyesiHüseyin Ahmet Çelik’in ilk kitabı olan “sevinebilirsin suâda işte yalnızız”daki ..
213 Okunma
YENİ KİTAP: AZ BİLİNEN ÇOK SEVİLEN HAYALSeni sen yapan o en özel yeteneğin hangisi?
201 Okunma
Çocuklara okumayı sevdiren Tom Gates geri döndü!İngiliz yazar ve çizer Liz Pichon’ın, 43 ayrı dile çevrilen ve milyonlarca okura..
176 Okunma
“UNUTULMAYA YÜZ TUTAN 100 TÜRK BÜYÜĞÜ” OKUYUCUYLA BULUŞTU!Yazarımız Behiye Yılmaz önemli bir çalışmaya imza attı.
173 Okunma
Idan Ben-Barak ve Julian Frost ikilisinden çocuklara farklı bir kitap!İçinde Bir İskelet Var!, iskelet ve kas sistemini eller üzerinden anlatarak, min..
159 Okunma
Bir insan hiçbir hatırası olmadığında da yine aynı kişi olur mu?Hatıralarımız olmadan da biz “biz” miyiz?
150 Okunma
Çanakkale Savaşına farklı bir bakış: Ateş Altında KomutaOrdu ve kolordu seviyesindeki komuta kontrolü inceleyen Çanakkale Savaşı: Ateş A..
148 Okunma
Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda ÖğütürHüseyin Rahmi Gürpınar’ın günümüz Türkçesiyle hazırlanan eseri Türkiye İş Bankas..
148 Okunma
Kaygılı Köyün Çocukları Z: Bir Kuşağı AnlamakKuşak Araştırmacısı Evrim Kuran’ın Z kuşağını tüm ayrıntılarıyla anlatan ikinci ..
144 Okunma
UĞUR DÜNDAR / OLAĞANÜSTÜ BİR HAYAT 4 ARALIK'TA OKURLARLA BULUŞUYORGazeteci Gökmen Ulu’nun duayen gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar'ın serüven d..
142 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KİTAP HABERLERİ

YUKARI