Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Fatma Aliye'nin Levâyih-i Hayat adlı eseri yayınlandıTürk edebiyatının ilk kadın romancısı olarak tanınan Fatma Aliye’nin “Levâyih-i ..
184 Okunma
Meredith Broussard yapay zekânın (AI) ve teknolojik çözümlerin sınırlarını araşt..
168 Okunma
DİKEY DÜNYA:  UYDULARDAN SIĞINAKLARA RAFLARDAKoç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından yayımlanan “Dikey Dünya: Uydulardan ..
147 Okunma
Ölüler, Diriler ve Deliler: Gotik Öyküler! Aydınlanma Çağı'nın göz ardı ettiği doğaüstü, akıldışı ve acayiple yeniden bağ k..
144 Okunma
“Çift ve Aile Terapisi: Temel Konular ve Müdahale Yöntemleri” kitabı raflardaki yerini aldı“Çift ve Aile Terapisi: Temel Konular ve Müdahale Yöntemleri” isimli kitap İstan..
134 Okunma
DERGAH YAYINLARINDAN 2 YENİ KİTAP RAFLARDA...Dergah yayınları Süleyman Nazif ve Hümanist Bir Düşünür: Abay'ı yayınladı...
131 Okunma
MACELLAN  DÜNYA TURUNU NEDEN TAMAMLAYAMADI?“Macellan – Dünyanın Ucunu Aşmak”, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları etiketiy..
75 Okunma
 DÜNYA EDEBİYATININ EKOLOJİSİ: İLKÇAĞLARDAN GÜNÜMÜZE“Dünya Edebiyatının Ekolojisi: İlk Çağlardan Günümüze” isimli kitap raflardaki y..
60 Okunma
ŞİİRLİ HİKÂYE İLGİNİZİ ÇEKECEK!Primatlar takımını eğlenceli bir dille çocuklara tanıtan Primatlar Banyo Sırasın..
54 Okunma
50 Okunma
Türkiye’nin ilk ve tek polisiye kültür dergisi 221B’nin yeni sayısı raflarda!221B, 4. yaşını kutladığı 24. sayısının kapak dosyasını “Bir Modern Polisiye Kla..
340 Okunma
Türk Edebiyatı klasiklerinden Halit Ziya Uşaklıgil’in günümüz Türkçesiyle hazırlanan eseri ünlü Türkiye İş Ban..
299 Okunma
HEM EĞLENİYOR, HEM ÖĞRENİYORUM!Merak ve Azmetme Motivasyonu Kazandıran, Bilişsel-Sosyal-Duygusal Gelişimi Des..
264 Okunma
Sorunlarınızın üstesinden nasıl gelineceğini bilmiyorsanız bu kitap size göre!Kuantum Düşünce Uzmanı Anıl Şehirlioğlu ilk kitabı 'İÇİNDEKİ MUCİZE" de “İstiyor..
257 Okunma
Ben Komiser Ercüment, gerçek bir sihirbazım
245 Okunma
“MELEKLERİN PAYI” ANKARALI OKURLARIYLA BULUŞTUAltın Örümcek ödüllü Dr Burkay Adalığ’ın Epsilon Yayınevi'nden yayınlanan kitabı..
241 Okunma
“Acı Tatlı Hayat Hikayem” raflarda yerini aldı.Romantik edebiyatın çok satan popüler ismi Sarah Jio’nun, Türk okurlarına ithaf ..
241 Okunma
Sevdalı Düşler Senfonisi...Sana düşümdeki beni anlatacağım Şiirlerin sevdalı sarhoşluğuyla Kendinle özle ..
240 Okunma
“Hayat bizi bir kez yaklaştırdı; baktı ki dünya sallanıyor, tehlike büyük, tekrar ayırdı.” HÜZNÜMÜN İLK PARAGRAFI çıktı!Geçmişten kopup gelen ve zamanın silemediği izlerle hala canlı kalmayı başarmış ..
238 Okunma
Frédéric Maupomé'un yazıp Stéphane Sénégas'nın resimlediği Duvar, hayatımızdaki,..
237 Okunma
HAYAL KURMAK ZEVKLİ, YALAN KURGULAMAK TEHLİKELİDİR!Yalancı Portakal, Berk Öztürk tarafından yenilenen resimleri ve gözden geçirilmi..
237 Okunma
BU TOPRAKLARDAN BİR KADININ HİKÂYESİ!Seyir eden misin, seyreden mi bu alemde?
231 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KİTAP HABERLERİ

YUKARI