Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Yaşanmış Gerçek Hayat Hikâyelerini Anlatan İki Roman  Abdullah Ateş'in kaleminden gerçek hayat hikâyeleriyle karşınıza çıkan iki roman..
384 Okunma
İçinizdeki ejderhanın sizi ele geçirmesine izin vermeyin!Öfkeli Ejderhanı Nasıl Dizginlersin?, Tudem'in okumayı yeni öğrenen çocuklar içi..
367 Okunma
Tbülten Dergisinin İçeriğiyle Evde SıkılmayacaksınızTekfen’in kurumsal yayını Tbülten Online Covid-19 özel sayısı, haftalık olarak y..
292 Okunma
BİR TEREDDÜDÜN ROMANI...Peyami Safa'nın Bir Tereddüdün Romanı isimli eserinin özeti...
238 Okunma
Burak Serdengeçti'den sürükleyici bir roman: BABİLLİ YOSMAYazarımız Burak Serdengeçti, son romanı BABİLLİ YOSMA ile adından söz ettireceğe..
1700 Okunma
'Küçük Filozof'' serisi, miniklerin sorularına yanıt bulmakta zolanmaya başlayan..
1645 Okunma
Adem Eyüpoğlu'nun Gazeteci - yazar Adem Eyüpoğlu'nun kaleme aldığı Yapay Zekâ isimli kitabı yayınl..
1580 Okunma
Çocuklara eğlence dolu dijital kitaplar Covid-19 günlerinde evde vakit geçiren çocuklar Happy Meal’ın mobil uygulamasın..
1493 Okunma
Ailemizin Küçük Mucitleri seride yerini alıyor''Okuma Seviyesi 1'' olarak sınıflandırılan bu merak uyandırıcı öykü, 7 yaş ve ü..
1342 Okunma
Fikir ve düşünce alanında yeni bir dergi yayınlandıScienceUP, online platformlarda ücretsiz erişime açık olacak ve Türkçe-İngilizce..
1329 Okunma
Zihinden Zihniyete Kendimizi Tanımanın Bilimsel Zemini: İNSANI ANLAMAKİnsanı kendisine 'tanıştırmak' zorundayız.
1320 Okunma
ÖMER KARSLI'DAN, KALPLERİN YOLCULUĞU VE YALNIZLIK ÜZERİNE İKİ KİTAP...Ömer Karslı, yayınladığı Şiir ve Şuur ve Yalnızlığın Gölgesinde isimli kitapları..
1289 Okunma
İskender Destanı’na Osmanlıların farklı yorumu: Ahmedi’nin İskendername’siİstanbul Araştırmaları Enstitüsü, Hafıza-i Beşer Konuşmaları'nı çevrimiçi ortamd..
1255 Okunma
Kuşların Kaf Dağı serüveni sesli kitap haline getirildiGelecek nesillere kaynak eserler bırakan Kuveyt Türk, koronavirüs salgını nedeni..
1224 Okunma
BİR 'KALBİN VAR  UNUTMA!“Dünya'da kendim kadar az bildiğim başka hiçbir şey yok”
1013 Okunma
Bu Kitap, COVID-19’un Yarattığı Şiddete Son Veriyor!Akif Manaf, ulusal bir televizyon programına katılarak Şiddet Psikolojisi üzerin..
869 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KİTAP HABERLERİ

YUKARI