Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
DURDU GÜNEŞ VE Avukat, yazar, mizah ustası Durdu Güneş'in son kitabı SEN ZEUS'UN OĞLUSUN okunma..
174 Okunma
KİTABINIZ NEDEN YAYINLANMIYOR? KİŞİSEL YAYINCILIĞIN YARARLARI NELERDİR? Yayıncılığın risklerine karşı sektörü rahatlatacak bir yönelim: Kişisel Yayıncıl..
126 Okunma
ABD'NİN DÜNYAYI NASIL GÖZETLEDİĞİNİ BU KİTAPTAN ÖĞRENECEKSİNİZ!ABD istihbarat teşkilatı CIA ve NSA gibi kuruluşlarda çalışan bir casusun itiraf..
78 Okunma
AKADEMİK HAKEMLİ DERGİ İlk sayıda yer alan makalelerde İstanbul’u odağına alan birçok farklı konu; şehi..
67 Okunma
Bu romanı okumalısınız! Kaderimizi değiştirmek elimizde olabilir...Kumdan Sokaklar, Desen Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.
58 Okunma
SESLİ KİTAP OLARAK HAZIRLANAN TEFRİKA ROMAN GAİP!Mahir Ünsal Eriş’in yeni eseri tefrika roman Gaip, ilk üç bölümüyle 27 Ocak’ta S..
56 Okunma
En İyi Polisiye Roman ödüllü Gülce Başer’in kaleminden   yeni bir polisiye...  Yanığı Bulmak, tüm Türkiye’de raflarda!Şiirleri ve akademik çalışmalarıyla tanınan Gülce Başer’in ilk polisiye romanı 2..
39 Okunma
14 ÜLKEDE SATIŞA SUNULAN Yazar Selin Işıl, Hayata Tutunuyorum isimli kitabının tanıtımlarını yaparken, "h..
542 Okunma
RESSAM, ŞAİR VE YAZAR ASUMAN SOYDAN ATASAYAR...Ressam, şair ve yazar Asuman Soydan Atasayar'ın ikinci romanı olan Karanlıktan G..
367 Okunma
ŞAİR FAYSAL DEMİR, AĞIR ACILARIYLA GELİYOR! Şair Faysal Demir; sevdanın, umudun, emeğin, inancın acıyla harmanlandığı zorlu ..
336 Okunma
VİLDAN ÇALIŞKAN, ‘’B/AŞKA YAZIYORUM’’, Vildan Çalışkan için ayrı bir değerdir. ‘’Şairin Kalemi Y..
283 Okunma
Eyvaz Zeynalov’un tartışma yaratan romanı Birçok çarpıklığı gözler önüne sermesi bakımından eser basıldığı yıldan itibaren..
283 Okunma
221 Okunma
KADIKÖY BELEDİYESİ KÜLTÜR YAYINLARI’NDAN ÇIKAN İKİ YENİ KİTAP RAFLARDA YERİNİ ALDIKadıköy Belediyesi Kültür Yayınları iki yeni kitapla yeni yıla merhaba dedi. ..
209 Okunma
208 Okunma
VAZGEÇME: EN ÇOK OKUNAN KİTAPLAR ARASINDA 7. SIRADA....Prof. Dr. Ozan Bahar'ın Komutanlıktan Profesörlüğe uzanan zorlu yolunun hikayesi..
198 Okunma
KİTAP KURTLARINA TAVSİYE EDİLEN ROMANLAR!Ahmet Karayün'ün heyecan ve gerilim dolu üç kitabı çıkıyor.
184 Okunma
DURDU GÜNEŞ VE Avukat, yazar, mizah ustası Durdu Güneş'in son kitabı SEN ZEUS'UN OĞLUSUN okunma..
174 Okunma
Çocuk kitaplarını kapsayan 2020 bülteni yayınlandı!Türkiye’nin dört bir yanı kış aylarının soğuğuna teslim olmuşken, TUTEM,içinizi ..
171 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KİTAP HABERLERİ

YUKARI