Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Sahi, editör ne iş yapar? Yanıtı ansiklopediler doldurabilecek en kısa soru: Editör ne iş yapar?
989 Okunma
“KİM DEMİŞ YAPAMAZSIN DİYE? YAPABİLİRSİN!” RAFLARDA!Okuyucuya ilham olan Amazon’un en çok satanlar listesinde yer alan “ Kim Demiş Y..
940 Okunma
ÇOCUKLARINIZ BU KİTABI MUTLAKA OKUMALI...Bu kitap büyük önder'le ilgili kaleme alınan proje kitaplara yeni bir yaklaşım g..
917 Okunma
Ödüllü Yazar Merih Günay'ın yeni romanı Merih Günay'ın yeni romanı raflarda yerini aldı.
855 Okunma
“Asabi Kız / Sabiha” raflarda yerini aldıGörmezden gelinen ya da bir önemsizlik, değersizlik atfedilerek köşeye itilen me..
806 Okunma
65 yazar ve 30 çizerin kaleminden ''Merhaba Ben Kitap''Merhaba Ben Kitap, okuyan nesiller yetiştirmeye katkıda bulunmak amacıyla yayına..
319 Okunma
KONSTANTİNİYYE’NİN ZİNCİRLERİ ÇIKTI!Murat Tuncel'in yeni romanı raflarda yerini aldı.
317 Okunma
ESRA ÖZKALKAN'DAN YENİ KİTAB: Esra Özkalkan’ın Doğan Kitap’tan yeni çıkan romanı “Sera’dan Süreyya’ya” raflard..
4568 Okunma
SCIENCEUP YAYIMLANDI- KIRILMA NOKTASI!Scıenceup merak edenler için önemli bir bilim dergisi.
4052 Okunma
“EDİ UÇABİLECEK Mİ?” MACERAYA DAVET EDİYOR!Yayın hayatının yeni üyesi “Leylek Çocuk Kitapları” yeni maceraları minik okurla..
3898 Okunma
''Çöplük''ün yazarı ilk kez yetişkinler için yazdı: TRENDEKİ ADAMOtuz iki dile çevrilen Çöplük'ün yazarı Andrew Mulligan'ın yetişkinlere yönelik ..
3770 Okunma
Büyümek dedikleri bu ol(ma)sa gerek!Hayatın içinden gerçekçi örnekler eşliğinde "doğru şeyi" yapmanın önemini vurgul..
3543 Okunma
ZORLAYICI SÜREÇLERDE ÇOCUKLARA   “NEYİ NASIL SÖYLEMELİ?”Çocuk gelişimi uzmanı ve çok satan “çocuk eğitimi” kitaplarının yazarı Betsy Bro..
3373 Okunma
Yeni Kitap: “Pervin Teyze Nasıl Basket Oynar?”Elma Yayınevi, felsefe kökenli yazar Serhan Kansu'nun gençler ve çocuklar için f..
3346 Okunma
DÜNYA YAZARINDAN YİNE ÖNEMLİ BİR KİTAP: DEPRESYON PSİKOLOJİSİKitapları 73 dile çevrilen, 74 eşsiz eserin dünyaca ünlü yazarı Akif Manaf’ın, y..
2845 Okunma
Alis Harikalar Diyarında'ya ''SEN de OKU'' dokunuşu...Alis Harikalar Diyarında'yı, bu kez Alis'in gözünden okumaya ne dersiniz?
2832 Okunma
“HANGİSİ DOĞRU TOP?” MİNİK OKURLARA OKUMAYI TEŞVİK EDİYORÇocukları nitelikli eserlerle buluşturmaya devam eden “Leylek Çocuk Kitapları”, ..
2696 Okunma
Altın çağ yaşatan imparator “Ekber Şah” raflarda yerini aldı!Babür İmparatorluğu’na altın çağ yaşatan hükümdar, tahta çıkışından iktidar müca..
2638 Okunma
Akif Manaf, dikkat çeken kitabıyla yine gündemde!Bir insanı insan yapan şey bilinçtir. Bilinç aracılığıyla insan kendini bilir, t..
2597 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KİTAP HABERLERİ

YUKARI