Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
52. SİYAD Türkiye Sineması Ödülleri Adayları belirlendi!Sinema Yazarları Derneği (SİYAD), 2019 yılı Türkiye Sineması Ödülleri adaylarını..
135 Okunma
Âşık Veysel “Uzun İnce Bir Yoldayım” İle İş Sanat’ta AnılıyorÂşık Veysel “Uzun İnce Bir Yoldayım” başlıklı şiir dinletisiyle İş Sanat’ta anıl..
121 Okunma
Samsara ile Yepyeni Bir Sanat Deneyimi Başlıyor!Samsara Multidisipliner Sanat Deneyimi’nin ilk adımı olan “Samsara Multidisiplin..
114 Okunma
BEŞİR AYVAZOĞLU, TEVFİK FİKRET'İN BİLİNMEYEN YÖNLERİNİ ANLATACAKÜsküdar Belediyesi,kültür- sanat dünyasının efsane isimlerini İstanbullularla bu..
108 Okunma
Oscar Yolunda Bıçaklar Çekildi!Son sahnesine kadar izleyicilerin zihnini “Katil kim?” sorusuyla meşgul edecek e..
105 Okunma
DOKUMA VE YAZMA SERGİSİ İLE ANADOLU’NUN GEÇMİŞİNE UZANAN BİR YOLCULUKN. Didem Öz’ün Anadolu’nun el emeği dokuma ve yazmalarından yola çıkarak hazırla..
97 Okunma
AKSED SANATTAN ANLAMLI PROGRAM...AKSED sanat ve Dünya Türk Birliği işbirliğiyle Türk Tarih Kurumu toplantı salonu..
92 Okunma
Şükrü Erbaş , Şairin Şiir Evreni  Söyleşisine Konuk OluyorBursa, Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Nilüfer Kütüphane Şairin Şiir Ev..
44 Okunma
Yazarımız Elif Yavaş, Balıkesir Üniversitesi Görsel Sanatlar Topluluğu İle Güzel Projelere İmza Atıyor!Sitemiz yazarı Elif Yavaş'ın on parmağında on marifet var! Yazar, işaret dili eğ..
611 Okunma
İsmail Hakkı Erdoğmuş, Azerbaycan'da Müzik çalışmalarını Adana'dan yürüten İsmail Hakkı Erdoğmuş, Türk dünyasını sall..
530 Okunma
KIŞYADER, ANTOLOJİ HAZIRLIYOR!Kırıkkale Şairler ve Yazarlar Derneği (KIŞYADER) antoloji hazırlıyor. Bu kapsam ..
465 Okunma
KIŞYADER, KÜLTÜR SANAT ÇALIŞMALARIYLA GÖZ DOLDURUYOR!Kırıkkale Şair ve Yazarlar Derneği, kültürel çalışmalarını aralıksız sürdürüyor...
414 Okunma
USAYED 1. ULUSLARARASI ŞİİR VE ÖYKÜ YARIŞMASI Pencere Edebiyat Dergisi ve US yayınlarının ortaklaşa düzenlediği 1. Uluslarara..
337 Okunma
Sanatçı Erol Yılmaz’ın RÜYALAR SENSİZ isimli albümü çok ilgi çektimektupedebiyatdergisi.com olarak, Ankara sanatçılarından Erol Yılmaz’ı müzik evi..
330 Okunma
YAZARIMIZ SİBEL UNUR ÖZDEMİR AYŞE-ZEKİ SAYAN İLKOKULUNUN MİSAFİRİ OLDUYazarımız Sibel Unur Özdemir, Ayşe-Zeki Sayan ilkokulunda öğrencilerle bir araya..
330 Okunma
Melek BAYKAL’ın başrolünü oynadığı, Guiness Rekorlar kitabına giren “ŞEN MAKAS” oyunu Türkiye'de 3.  sezonunda...Amerikan Tiyatro tarihinin en uzun süreli oynanan oyunu olarak Guiness Rekorlar ..
308 Okunma
Kılıç Kalkan OyunuKılıç-kalkan oyunu hakkında bilmediklerimiz bu yazıda...
300 Okunma
Foça’da Kış, Sinemayla GüzelFoça Belediyesi, ‘‘Foça'da Kış Sinemaları’’ projesiyle bağımsız sinemaya destek ..
297 Okunma
İstanbul Modern, Lütfi Özkök’ün İsveç’teki arşivinden bir portre seçkisine ev sahipliği yapıyor.“Lütfi Özkök: Portreler” sergisi, 21 Aralık 2019 – 3 Mayıs 2020 tarihleri arasın..
263 Okunma
TYS'nin düzenlediği “Edebiyat ve Düşünce” toplantıları sürüyorTürkiye Yazarlar Sendikasının düzenlediği “Edebiyat ve Düşünce” toplantıları sür..
253 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

YUKARI