Örnek HTML sayfası Your Page Title
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Evin Kokusu, tiyatro severler ile 10 Mart’ta buluşuyor4 Mart ’ta perdelerini açan Kadın Oyunları Festivali, 10 Mart’ta “Evin Kokusu” o..
61 Okunma
YELDEĞİRMENİ SANAT MERKEZİ’NDE BAROK ŞÖLENİKadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat Merkezi’nde Mart ayı boyunca, Çarşamba akş..
57 Okunma
ADNAN SAYGUN VE NECİL KAZIM AKSES ŞARKILARI CRR KANALINDACRR Konser Salonu YouTube kanalından bir hafta boyunca konser kaydını izleyebili..
942 Okunma
DEVRİM ERBİL’İN ‘’YENİ RESİMLER – YENİ DOKUNUŞLAR SERGİSİSanatseverlerin ilgisine sunulan ‘Resmin Şairi’ Devrim Erbil’in ‘’Yeni Resimler..
830 Okunma
İş Sanat’ta çevrim içi etkinlikler devam ediyorİş Sanat, Mart ayında sanatseverlere çevrimiçi ücretsiz açık...
783 Okunma
Malcolm X İçin Şarkı Yazıldı: Siyah İnciMehmet Ali Aslan, ırkçılık karşıtı mücadele tarihinin önemli isimlerinden Malco..
691 Okunma
Nesne Kültüründen Dijital Kültüre  “Zevk Meselesi”Pera Müzesi’nin yeni sergisi Zevk Meselesi, kitsch kavramının günümüz görsel kül..
390 Okunma
17. AKBANK KISA FİLM FESTİVALİ JÜRİ ÜYELERİ   VE YARIŞMA FİLMLERİ AÇIKLANDI17. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında düzenlecek olan “Ulusal ve Uluslararas..
194 Okunma
Evin Kokusu, tiyatro severler ile 10 Mart’ta buluşuyor4 Mart ’ta perdelerini açan Kadın Oyunları Festivali, 10 Mart’ta “Evin Kokusu” o..
61 Okunma
YELDEĞİRMENİ SANAT MERKEZİ’NDE BAROK ŞÖLENİKadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat Merkezi’nde Mart ayı boyunca, Çarşamba akş..
57 Okunma
İSTİKLAL ŞAİRİMİZE İSTİKBALDEN MEKTUP YARIŞMASIYarışmacılar İstiklal Marşı şairimiz Mehmet Akif Ersoy’a mektup yazacak.... ..
2362 Okunma
II. GENÇLER ARASI ÖYKÜ YARIŞMASIT.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2. Gençler ara..
2025 Okunma
D&R Home’da Edebiyat, Kültür Sanat KonuşuluyorEkranların sevilen oyuncusu Alper Kul, ilk kez D&R canlı yayınında sevenleriyle ..
1902 Okunma
Kıbrıslı Şairler, Bronz Büstleri ve Eserleri Lefkoşa Surlariçi Şehir Müzesinde!Kıbrıs Türk edebiyatına, tarihine ve kültürüne katkı yapan Kıbrıslı Türk yazarla..
1540 Okunma
Akademi Tarih Ve Mektup Edebiyat İşbirliği...mektupedebiyatdergisi.com Genel Yayın Yönetmeni Çelebi Öztürk, Türkiye’nin öneml..
1522 Okunma
Akbank Sanat ve Psikesinema & Psikeart işbirliğiyle düzenlenen “Sinema & Psikiy..
1484 Okunma
HIRÇIN KIZ SAHNE DE!‘Dijital Sahne’ yedinci haftasında tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor...
1444 Okunma
Aşk Şarkılarının Vazgeçilmez İsmi Evinize Konuk Oluyor!Hafızalara yer etmiş besteleri ve güçlü sesiyle sevgililer gününde evinize konuk..
1438 Okunma
17. Akbank Kısa Film Festivali online olarak düzenlenecek! Sinemaseverlerin buluşma noktası haline gelen Akbank Kısa Film Festivali, sinema..
1393 Okunma
SAHA Yazı Dizisi “Yeni bir sanat medyasına doğru” ile devam ediyorSAHA Yazı Dizisi Kültigin Kağan Akbulut’un “‘Yeni bir sanat medyasına doğru” baş..
1385 Okunma
KADIN OYUNLARI FESTİVALİ   BİLKENT CENTER’DA BAŞLIYORTürkiye'de ilk kez Bilkent Center ev sahipliğinde Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) i..
1375 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

YUKARI