Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Reflektif Yayın Hayatına BaşlıyorReflektif Sosyal Bilimler Dergisi, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri ..
510 Okunma
KİTAP İLE SOHBET BAŞLIYOR!“Kitap ile Sohbet”, edebiyat tutkunlarına, iyi bir okur olmak isteyenlere ve yaz..
498 Okunma
Neolitik kültürünün Anadolu’dan yayıldığını  anlatan belgesel!Taşlar Yerinden Oynuyor” belgeseli Neolitik kültürünün Anadolu’dan yayıldığını d..
318 Okunma
İKİ ÖNEMLİ GRUP ÇALIŞMASI!Çevrimiçi ortamda sürdürülen Çalışma Grupları’nın dördüncü atölyesi 7 Ekim’de Ha..
281 Okunma
ÇOCUKLAR İÇİN SANAT TARİHİ ATÖLYELERİSanat eğitmeni Barış Karayazgan tarafında hazırlanan atölye çalışmaları her cuma..
271 Okunma
Danışma Kurulu, İstanbul'un kültür-sanat politikalarını belirleyecekGönüllülük esasına dayalı olarak çalışan Danışma Kurulu ilk toplantısını yaptı. ..
3804 Okunma
Ara Güler ve Ahmet Hamdi Tanpınar Aynı Rüyada Buluştu!Doğuş Grubu’nun, fotoğraf sanatının duayenlerinden Ara Güler ile iş birliği sonu..
3768 Okunma
Sulu Boya ve Dijital Tekniklerle Minyatürde Mimariyi Keşfedin!çevrimiçi program, sulu boya ile minyatür çizimlerine odaklanan sanatçı atölyesi..
2988 Okunma
İstanbul’da “Sokak Sokak Masal” Anlatılacakİstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) Kültür Daire Başkanlığı ve Halkla İlişkiler ..
2967 Okunma
Salgın döneminde sanatın ve sanatçının yaşam mücadelesi!Devinim Tiyatro Genel Sanat Yönetmeni Ahmet Yapar, salgın döneminde sanatın ve s..
2832 Okunma
Sezonun Son Açıkhava Film Serisi ‘KüçükÇiftlik Bahçe Sineması’ başlıyor!15-28 Eylül tarihleri arasında birbirinden iddialı filmler KüçükÇiftlik Film Kul..
2807 Okunma
“Okumak Yolda Olmaktır” projesi, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesindeki köylere kitap u..
2667 Okunma
Yaşar Kemal’in köyünde kütüphane açtılar!Erenköy İlköğretim Okulu öğrencileri çok önemli bir projeye imza attı.
2610 Okunma
Yolda II isimli solo sergi 16 Eylül'de başlıyor!Kezban Arca Batıbeki’nin, Yolda II (On The Road II) isimli solo sergisi Artcrowd..
2422 Okunma
“Anadolu Ödülleri”ne başvuru için son 1 ayBaksı Kültür Sanat Vakfı’nın Anadolu’nun ortak kimliğine katkıda bulunan üretiml..
2401 Okunma
1951 Yılı Avrupa Seyahati Notları Okuyucu ile BuluştuProf. Dr. Faik Yaltırık’ın 1951 yılında çıktığı Avrupa yolculuğunda tuttuğu günl..
1903 Okunma
ENKA Sanat’tan Istanbul Fringe Festival’e destek“Istanbul Fringe Festival” ENKA Sanat sponsorluğundaki dijital açılış performans..
1727 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

YUKARI