Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
İBB’den Doğumunun 90. Yılında Cengiz Aytmatov Anma ProgramıKırgız edebiyatının dünyaca ünlü yazarlarından Cengiz Aytmatov, doğumunun 90.yıl..
179 Okunma
 NECİP FAZIL ÖDÜLLERİ 21 ARALIK CUMA AKŞAMI SAHİPLERİNİ BULUYORÜstad Necip Fazıl’ın manevi ve kültürel mirasını yaşatmak amacıyla Star Gazetesi..
155 Okunma
“ULUSLARARASI DOSTLUK KISA FİLM FESTİVALİ” BAŞLADI!Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Mü..
98 Okunma
YILIN İLK KİTAP FUARI ADANA’DA AÇILIYORTÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, ÇUFA..
82 Okunma
Kitap fuarlarını yeniden tasarlamakBu kadar yazarın geldiği fuarlar neden üniversitelerle, liselerle işbirliği yapm..
48 Okunma
İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, “İstanbul ve Müzik” Araştırma Programı’nı Hayata GeçiriyorSuna ve İnan Kıraç Vakfı İstanbul Araştırmaları Enstitüsü (İAE), yeni bir progra..
406 Okunma
20. Eskişehir Uluslararası Film Festivali, "Kısa Film Yapım Destek” ile “Sinema ..
359 Okunma
MUSTAFA KEMAL KİTABI ÇİNCE' YAYINLANACAKYılmaz Özdil’in kısa sürede bir milyon okura ulaşan yeni kitabı Mustafa Kemal Çi..
343 Okunma
MICKEY’NİN DOĞUM GÜNÜ TÜRKİYE’DE COŞKUYLA KUTLANIYOR…Walt Disney’in en ünlü karakter tasarımı; The Walt Disney Company’nin marka tems..
299 Okunma
Diyarbakır Halk ve Çocuk Kütüphanesi Projesine Barcelona’dan ÖdülStudio Vertebra tarafından tasarlanan “Diyarbakır Halk ve Çocuk Kütüphanesi”, bu..
281 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

YUKARI