Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Şehir Amber Kokacak adlı Dinleti ile Sait Faik’in Beş Farklı Hikâyesi İş Sanat’taDaha çok İstanbul’u ve şehrin küçük insanını acısıyla-sevinciyle etkileyici bir ..
142 Okunma
Sayın  Kitab-ı Cihannüma Dublin’de Chester Beatty Kütüphanesi’nde sergiye konulduOsmanlı İmparatorluğu’nun basılan ilk kitaplarından olan Kitab-Cihannuma, Türk K..
142 Okunma
İBB’den Doğumunun 90. Yılında Cengiz Aytmatov Anma ProgramıKırgız edebiyatının dünyaca ünlü yazarlarından Cengiz Aytmatov, doğumunun 90.yıl..
135 Okunma
Kitapkoala.com Ali Poyrazoğlu, Melih Ekener ve Şebnem Özinal’ın sahnelediği “Tamamla Bizi Ey Aşk”a konuk oluyor.Hababam Sınıfı’nın Bebe Ruhi’si ve Maskeli Beşler’in ünlü oyuncusu Melih Ekener’..
110 Okunma
 NECİP FAZIL ÖDÜLLERİ 21 ARALIK CUMA AKŞAMI SAHİPLERİNİ BULUYORÜstad Necip Fazıl’ın manevi ve kültürel mirasını yaşatmak amacıyla Star Gazetesi..
109 Okunma
İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, “İstanbul ve Müzik” Araştırma Programı’nı Hayata GeçiriyorSuna ve İnan Kıraç Vakfı İstanbul Araştırmaları Enstitüsü (İAE), yeni bir progra..
392 Okunma
20. Eskişehir Uluslararası Film Festivali, "Kısa Film Yapım Destek” ile “Sinema ..
340 Okunma
MUSTAFA KEMAL KİTABI ÇİNCE' YAYINLANACAKYılmaz Özdil’in kısa sürede bir milyon okura ulaşan yeni kitabı Mustafa Kemal Çi..
316 Okunma
MICKEY’NİN DOĞUM GÜNÜ TÜRKİYE’DE COŞKUYLA KUTLANIYOR…Walt Disney’in en ünlü karakter tasarımı; The Walt Disney Company’nin marka tems..
296 Okunma
Diyarbakır Halk ve Çocuk Kütüphanesi Projesine Barcelona’dan ÖdülStudio Vertebra tarafından tasarlanan “Diyarbakır Halk ve Çocuk Kütüphanesi”, bu..
275 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

YUKARI