Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Bir Gün Okuyacak Kitabımız Kalmayabilir!Sinema yapımcıları ve dağıtımcılar arasındaki krizin çok daha derini Yayıncılar ..
137 Okunma
“SESSİZ ”  GALERİ DİANİ’ DE SES GETİRDİ!Galeri Diani, 16 Şubat – 9 Mart tarihleri sanatseverlerin ve koleksiyonerlerin s..
135 Okunma
YOĞUN TALEP GÖREN ‘KİTAP FUARI İSTANBUL’ 14 OCAK İTİBARI İLE KİTAPSEVERLERE ÜCRETSİZŞehir merkezinde teknolojik altyapısı, devasa sahnelerde imza günleri ve ayrıcal..
135 Okunma
122 Okunma
ZAİ BODRUM, ŞUBAT AYINDA “OKU, DİNLE, İZLE” MOTTOSUNU YAŞATIYORKlasik kütüphane algısına yepyeni bir soluk getiren Zai Bodrum, çeşitli etkinlik..
84 Okunma
ÇUKUROVA KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDIÇukurova 12. Kitap Fuarı, 5-13 Ocak 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslara..
410 Okunma
 KLASİKTEN ÇAĞDAŞA TÜRK RESMİNDEN SEÇKİLERCaddebostan Kültür Merkezi 36 sanatçının eserlerinin yer aldığı “Klasikten Çağda..
344 Okunma
Türklerden Almışlar Adına Noel Demişler.Yazarımız Nazan Şara Şatana, yılbaşı yaklaşırken noel tartışmalarına ışık tutaca..
343 Okunma
Sabahattin Kudret Aksal Yazın Ödülü 2019Yazar, şair, senarist ve öğretmen Sabahattin Kudret Aksal adına, ailesi tarafınd..
324 Okunma
Dahi Yayıncılık, yeni yılı yine şaşırtıcı yazarlar ve romanlarla karşılayacak!Tarihi çok eskilere dayanan yazın ve matbaa geleneği ile dinamik, yenilikçi kadr..
321 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

YUKARI