Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Kültür ve Turizm Bakanlığı özel ödülü “Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi ile Ara Güler Müzesi”nin olduDoğuş Grubu’nun, fotoğraf sanatının duayenlerinden Ara Güler işbirliği ile hayat..
163 Okunma
“SESSİZ ”  GALERİ DİANİ’ DE SES GETİRDİ!Galeri Diani, 16 Şubat – 9 Mart tarihleri sanatseverlerin ve koleksiyonerlerin s..
112 Okunma
Bir Gün Okuyacak Kitabımız Kalmayabilir!Sinema yapımcıları ve dağıtımcılar arasındaki krizin çok daha derini Yayıncılar ..
101 Okunma
YOĞUN TALEP GÖREN ‘KİTAP FUARI İSTANBUL’ 14 OCAK İTİBARI İLE KİTAPSEVERLERE ÜCRETSİZŞehir merkezinde teknolojik altyapısı, devasa sahnelerde imza günleri ve ayrıcal..
99 Okunma
97 Okunma
ÇUKUROVA KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDIÇukurova 12. Kitap Fuarı, 5-13 Ocak 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslara..
398 Okunma
 KLASİKTEN ÇAĞDAŞA TÜRK RESMİNDEN SEÇKİLERCaddebostan Kültür Merkezi 36 sanatçının eserlerinin yer aldığı “Klasikten Çağda..
340 Okunma
Türklerden Almışlar Adına Noel Demişler.Yazarımız Nazan Şara Şatana, yılbaşı yaklaşırken noel tartışmalarına ışık tutaca..
339 Okunma
Kitap fuarlarını yeniden tasarlamakBu kadar yazarın geldiği fuarlar neden üniversitelerle, liselerle işbirliği yapm..
338 Okunma
Sabahattin Kudret Aksal Yazın Ödülü 2019Yazar, şair, senarist ve öğretmen Sabahattin Kudret Aksal adına, ailesi tarafınd..
320 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

YUKARI