Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
155 Okunma
Eski Küplerin Anlattıkları!Eski küpler ne anlatıyor, sergi de anlayacaksınız!
143 Okunma
Antik Yunan Tragedya Yazarı Euripides’in eseri Medea’dan yola çıkarak yeniden yorumlanan tiyatro oyunuTiyatro başta olmak üzere, sanata yönelik workshoplar ve söyleşilerin yer alacağ..
135 Okunma
“ULUSLARARASI DOSTLUK KISA FİLM FESTİVALİ ”YARIŞMA FİLMLERİ VE FESTİVAL PROGRAMI AÇIKLANDI!14-15-16 Aralık 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Uluslararası Dos..
113 Okunma
“EVE DÖNÜŞ” SERGİSİ,İSPANYA PORTEKİZ VE  FRANSA’ DAN SONRA  TÜRKİYE’ DETürkiye’ den yaklaşık 70 sanatçının çalışmalarını yurt dışında turneye çıkaran v..
107 Okunma
Osman Sınav: ‘Dünyayı değiştirenler hayal kuranlardır’9-15 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen 8. Malatya Uluslararası Film Festivali, fil..
663 Okunma
Boğaziçi Üniversitesi’nde Yaratıcı Yazarlık Dersleri BaşlıyorBoğaziçi Üniversitesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi ve BÜYEM iş..
385 Okunma
 “Edebiyatı çok severim. Belki sinemadan bile çok severim.”Nuri Bilge Ceylan, festival bünyesinde düzenlenen ‘Ustalık Sınıfı’ söyleşisinde ..
357 Okunma
YAZARIN DİLİNDEN PROGRAMI KİTAP FUARI’NA TAŞINIYORRadyo Trafik’te Mert Erdoğan’ın hazırlayıp sunduğu Yazarın Dilinden programı, 37..
319 Okunma
İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, “İstanbul ve Müzik” Araştırma Programı’nı Hayata GeçiriyorSuna ve İnan Kıraç Vakfı İstanbul Araştırmaları Enstitüsü (İAE), yeni bir progra..
315 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

YUKARI