Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Boğaziçi Üniversitesi’nde “Nâzım Hikmet’le Karşılaşmalar”Boğaziçi Üniversitesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi, Nâzım Hikm..
222 Okunma
Zaman ve mekandan bağımsız bir sergi deneyimi; ‘Duvarları Olmayan Müze’British Council’ın üçüncü online sergisi ‘Cadılarla Dans Etmek’, Ocak ayında san..
190 Okunma
Galatasaray Lisesi’nin 150 Yıllık Öyküsünü Belgeleyen Sergi Devam Ediyor!İstanbul Araştırmaları Enstitüsü’nün, Türkiye’nin en köklü eğitim kurumları aras..
175 Okunma
Kültür ve Turizm Bakanlığı özel ödülü “Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi ile Ara Güler Müzesi”nin olduDoğuş Grubu’nun, fotoğraf sanatının duayenlerinden Ara Güler işbirliği ile hayat..
159 Okunma
“SESSİZ ”  GALERİ DİANİ’ DE SES GETİRDİ!Galeri Diani, 16 Şubat – 9 Mart tarihleri sanatseverlerin ve koleksiyonerlerin s..
105 Okunma
ÇUKUROVA KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDIÇukurova 12. Kitap Fuarı, 5-13 Ocak 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslara..
395 Okunma
Türklerden Almışlar Adına Noel Demişler.Yazarımız Nazan Şara Şatana, yılbaşı yaklaşırken noel tartışmalarına ışık tutaca..
339 Okunma
 KLASİKTEN ÇAĞDAŞA TÜRK RESMİNDEN SEÇKİLERCaddebostan Kültür Merkezi 36 sanatçının eserlerinin yer aldığı “Klasikten Çağda..
338 Okunma
Kitap fuarlarını yeniden tasarlamakBu kadar yazarın geldiği fuarlar neden üniversitelerle, liselerle işbirliği yapm..
337 Okunma
Sabahattin Kudret Aksal Yazın Ödülü 2019Yazar, şair, senarist ve öğretmen Sabahattin Kudret Aksal adına, ailesi tarafınd..
320 Okunma
SON YORUMLANANLAR

KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

YUKARI