Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
İnsanların en çok ihtiyaç duyacağı kitap: İçinde bulunduğumuz Covid-19 günlerinde evde yapılabilecek en güzel aktivitelerd..
391 Okunma
Dünyanın en sıradışı çocuğuyla henüz tanışmadınız mı?Yanlışlıkla Dünyanın Öbür Ucuna Uçan Çocuk, geçtiğimiz temmuz ayında 20. baskısı..
233 Okunma
Fars edebiyatının büyük dehası Sâdi Türkçe’deVakıfBank Kültür Yayınları “Sadi: Hayatın, Aşkın ve Tutkunun Şairi” isimli eseri..
197 Okunma
GERÇEK (TRUTH) İNGİLİZCE YAYINLANDIAkif Manaf’ın Gerçek isimli kitabı İngilizce “TRUTH” başlığıyla yayınlandı. ..
1380 Okunma
Yazarlarımızdan Behiye Yılmaz, Çelebi Öztürk ve Elif Yavaş'ın ortak kitapları "E..
1050 Okunma
Sibel Unur Özdemir'in yeni kitabı çıkıyorYazarımız Sibel Unur Özdemir'in yeni kitabı "^Müzeyyen" kısa zamanda okuyucuları..
1003 Okunma
‘Önce Vatan Dediler’ Kitabı TanıtıldıGazeteci-Yazar Muharrem Değirmen 4. Kitabı olan ‘Önce Vatan Dediler’ kitabını ta..
998 Okunma
TEMMUZ DERGİSİ’NİN TEMMUZ&AĞUSTOS SAYISI ÇIKTI!Aylık edebiyat, sanat ve fikriyat dergisi Temmuz’un Temmuz-Ağustos tarihli 44-45..
915 Okunma
“Sanat Neye Yarar?” Türkçe’de ilk kez VBKY’deVakıfBank Kültür Yayınları “Sanat Neye Yarar?”ı Türkçe’de ilk kez yayımlıyor. ..
824 Okunma
Araştırmacı-Yazar Songül Dündar'ın YARALARIM/ÖĞRETMENİM GÖZYAŞLARI isimli eserin..
819 Okunma
Işık Üniversitesi'nden 25. Yıla Özel Nehir Söyleşi Kitabı...Işık Üniversitesi’nin 25. kuruluş yılını kutlamak amacıyla hazırlanan nehir söyl..
764 Okunma
Kutsal Roma İmparatorluğu Türkçe’de ilk kez VBKY’deVakıfBank Kültür Yayınları’nın okura sunduğu “Kutsal Roma İmparatorluğu”, Avrupa..
708 Okunma
Bilim Dergisi SCIENCEUP, İlgi Çekici Konuları İncelediTürkiye’nin yeni bilim, kültür ve fikir dergisi ScienceUP Ağustos sayısıyla okur..
619 Okunma
'BİBİ HATUN' okurlarıyla buluştuElife Ergan'ın 3. kitabı olan BİBİ HATUN roman türünde okuyucusuyla buluştu. ..
536 Okunma
Gülümse'nin yaratıcısına iki Eisner Ödülü birden!Raina Telgemeier, çizgi roman dünyasının en saygın ödüllerinden biri olan Eisner..
529 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI