Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Evde kalan çocukları hem eğlenmeye hem öğrenmeye davet eden yayınlarSabri Ülker Vakfı Yayınları okuma kitaplarını herkes ulaşabilsin diye sesli kita..
144 Okunma
“Tarih Üzerine Bir Ders” VBKY’deVakıfBank Kültür Yayınları (VBKY) İngiliz tarihçi Lord Acton’ın 1895’te Cambridg..
133 Okunma
EPSİLON'dan yine  Bir Stranger Things Romanı: Karanlık ŞehirEPSİLON yayınevi okuyucuları heyecandan heyecana sürükleyen kitapları yayınlamay..
477 Okunma
Yalnız Kurt ile Vızvız: Müzik Macerası Çocukları Eğlendirecek!Cary Fagan ve Zoe Si'nin yarattığı ''Yalnız Kurt ile Vızvız'', besteli, güfteli ..
459 Okunma
orben Kuhlmann'ın Başyapıtı Armstrong: Maceraperest Farenin Ay’a Yolculuğu Türkçede!Ödüllü yazar ve çizer Torben Kuhlmann’dan okurları uzaya çıkaracak harika bir ki..
412 Okunma
“MERAK EDENLER” BİRLİKTE YAZDI: ARTIK TÜRKÇEDE MERAKI OLUMLAYAN ATASÖZLERİ VAR!Kitapta yer alan alıştırmaları uygularken merak etmenin önemini ve keyfini keşfe..
396 Okunma
KESİK BAŞ CİNAYETİ OKUYUCUYLA BULUŞTU!Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından Tefrika dizisinden yayımlanan “Kesik..
387 Okunma
Refahı kalbinde taşıyan bir ülke hikayesi: KÜBA GÜNLERİM Murat Çoküreten’in ilk kitabı “Küba Günlerim” raflardaki yerini aldı. ..
374 Okunma
Yalınayak Gen” serisinin 6. cildi  Gerçeği Yazmak tarihe tanıklık ettiriyor.
371 Okunma
ŞAİR RUKİYE ÖZTAŞ CESUR İMZALI “GELDİM” OKURLARLA BULUŞMAYA HAZIRYalnızlık, kırılgan ruhlar ve en çok da “Tuz kadar sevilen İstanbul” şiirlerin a..
356 Okunma
EPSİLON YAYINEVİ, YENİ BİR DİZİYLE ÇİZGİ ROMAN YAYINCILIĞINA BAŞLADI!Filmlerden oyunlara dek pek çok disipline ilham veren çizgi romanlar, son iki yı..
352 Okunma
Rıza Tevfik’ten Nazlı Hanım’a Mektuplar: SEVGİLİ VEFAKÂR KADINIMSevgili Vefakâr Kadınım, mektup yazmayı çok seven Rıza Tevfik’in eşi Nazlı Hanım..
339 Okunma
Cehenneme İniş Talimatnamesi raflardaki yerini aldı.Nobel Edebiyat Ödüllü yazar Doris Lessing'in, okuru zihnin keşfedilmeyi bekleyen..
336 Okunma
Temmuz Dergisinin Mart 2020 Sayısı ÇıktıAylık edebiyat, sanat ve fikriyat dergisi Temmuz’un 40. sayısı çıktı.
335 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI