Bugun...


ÇOCUKLARA MINDFULNESS ALIŞKANLIĞI KAZANDIRACAK BİR KİTAP: NOA, KİRPİ VE SARI
Tarih: 10-01-2019 09:29:03 Güncelleme: 10-01-2019 09:29:03 + -


Yazar Sepin İnceer’in kaleme aldığı ve abm Yayınevi tarafından yayımlanan Noa, Kirpi ve Sarı, hissettikleri duygularla ne yapacağını bilemeyen küçük insanları Noa’nın hikayesiyle tanıştırıyor.

facebook-paylas
Tarih: 10-01-2019 09:29

ÇOCUKLARA MINDFULNESS ALIŞKANLIĞI KAZANDIRACAK  BİR KİTAP: NOA, KİRPİ VE SARI

NOA’NIN HİKAYESİNİ OKUMAYA VE KEŞFETMEYE BAŞLAYIN!

 

 

ÇOCUKLARA MINDFULNESS ALIŞKANLIĞI KAZANDIRACAK

BİR KİTAP: NOA, KİRPİ VE SARI

 

 

Yazar Sepin İnceer’in kaleme aldığı ve abm Yayınevi tarafından yayımlanan Noa, Kirpi ve Sarı, hissettikleri duygularla ne yapacağını bilemeyen küçük insanları Noa’nın hikayesiyle tanıştırıyor. Nazik ve bilge bir kişisel rehber niteliğinde olan bu kitap, çocuklara korku ve acı gibi hislerle nasıl baş edecekleri konusunda yol gösteriyor.

 

 

Korktuğunuz ya da hissetmek istemediğiniz şeyle nasıl arkadaş olabilirsiniz? Üzgün hissettiğiniz ve bu üzüntüden kurtulmak istediğiniz zamanlarda ne yapabilirsiniz? Çocuğunuzla beraber bir yere oturun ve abm Yayınevi’nin yeni kitabı Noa Kirpi ve Sarı’yı elinize alın! Noa’nın hikayesini okumaya ve keşfetmeye başlayın. Noa, Kirpi ve Sarı, Eline Snel’in Mindfulness Akademisi’nin (Academy for Mindful Teaching) Türkiye Ortağı, Koordinatörü ve aynı zamanda uluslararası eğitmen takımında yer alan, çocuklar ve yetişkinler için mindfulness eğitimleri veren Sepin İnceer’in kaleminden çıktı ve Sezen Aksu Taşyürek’in görsel dünyasıyla zenginleşti.

 

Bir Kurbağa Gibi Sakin ve Dikkatli’nin yazarı Eline Snel, Noa Kirpi ve Sarı için “Bu küçük kitap, hayat canlarını acıttığı zamanlarda desteğe ihtiyaç duyan küçük insanlarımız için çok nazik ve bilge bir kişisel rehber niteliğinde. Güzel çizimleri ve interaktif yapısıyla onların sıcak kalplerini içinden geçtikleri üzüntü, korku ve acıya açmaya davet ediyor.” yorumunda bulunuyor. Kitabın yazarı Sepin İnceer ise “Bu kitabın birçok çocuğun ve ebeveynin kalbini bulmasını umuyorum. Böylelikle bazen iyileştiremeyecekleri şeylerle nasıl baş edeceklerini anlayabilirler.” diyor.

 

 

Kitap Adı: Noa, Kirpi ve Sarı

Yazan: Sepin İnceer

Resimleyen: Sezen Aksu Taşyürek

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 48

Ebat: 21,5cm x 25,5 cm

Etiket Fiyatı: 29,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

 


abm Yayınevi Hakkında:

Acar Group bünyesinde kurulan abm Yayınevi yayıncılık hayatına 2011 yılında başladı. Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan abm Yayınevi; edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kitaplar kategorilerinde faaliyetlerini sürdürüyor. abm Yayınevi bünyesinde kurulmuş olan abm Çocuk ve İlk Gençlik Yayınları ise; yabancı ve Türk yazarların kitaplarını yayımlayarak, çocuk ve ilk gençlik kategorilerinde seçkin yayınları bünyesine katmayı amaçlıyor.

 

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren yayınevi; yaratıcı, evrensel, ahlaki değerlere uygun, bağımsız ve tarafsız, kaliteli yayınları çocuklar ve gençlerle buluşturmayı amaçlıyor. Kurulduğu günden beri “Her kitapta yeni bir sen!” diyerek, onlara sevecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kitaplar sunuyor.

 

 

 
Kaynak: Elmas Nida Baykal Alkan

Editör: Mehmet Karakoyunlu

Bu haber 698 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Yeni Yayınlar Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI