Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Avrupa Göçmen Edebiyatının Bol Ödüllü Yazarı Rafik Schami,  Yeni Romanıyla Kafka Kitap’ta“Hafıza dediğin aslında neydi? Salman düşünüp yazarken, birçok şeyin üzerini çiz..
216 Okunma
Kazara ÖlümsüzlükGörkem Kızıldağ, “Kazara Ölümsüzlük” romanıyla zihnimizi ters yüz ediyor. ..
188 Okunma
‘Ya Hayat Bir Şaka İse’ ‘Ya Hayat Bir Şaka İse’ adlı kitabının tanıtım toplantısına, iş ve cemiyet hayat..
180 Okunma
“GERÇEĞİ ANLATMANIN EN ADİL YOLU, EFSUNLU BİR HAYALE SARMALAMAKTIR BAZEN”Uzun yıllardır Cerebral Palsy ile yaşayan Alper Şirvan, hayatını, bu yaşa gelene..
154 Okunma
ÇOCUKLARA MINDFULNESS ALIŞKANLIĞI KAZANDIRACAK  BİR KİTAP: NOA, KİRPİ VE SARIYazar Sepin İnceer’in kaleme aldığı ve abm Yayınevi tarafından yayımlanan Noa, K..
152 Okunma
SELMA SAYAR'DAN  YENİ KİTAPİnceleme ve öykü kitaplarıyla dikkat çeken yazar Selma Sayar, edebiyat dünyasın..
558 Okunma
Anadolu’nun ilk aşk hikâyesi: AŞMUNİKAL40ikindi Yayınları, Nevres Arif’in çıkış kitabı Aşmunikal: Anadolu’nun İlk Aşk H..
368 Okunma
D. Mehmet Doğan okuyucuyu “Söz Okyanusunda Yolculuk” a çağırıyor!Büyük Türkçe Sözlük dışında dilimizle ilgili kitapları ve yayınları olan D. Mehm..
334 Okunma
İzdihamdan Yeni Kitap; Köz Yanılması-Zeynep Kahraman Füzünİçimizi köz gibi yakan meseleleri; bazen acıyla, bazen şakayla karışık ama her z..
332 Okunma
ABM YAYINEVİ’NDEN YENİ BİR ETKİNLİK KİTABI:  KES, YAPIŞTIR, KENDİN YAPKendin Yap - Ezo ile Sanatsal Faaliyetler, içindeki hem eğlenceli hem öğretici e..
313 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI