Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
“Tarih Üzerine Bir Ders” VBKY’deVakıfBank Kültür Yayınları (VBKY) İngiliz tarihçi Lord Acton’ın 1895’te Cambridg..
234 Okunma
Evde kalan çocukları hem eğlenmeye hem öğrenmeye davet eden yayınlarSabri Ülker Vakfı Yayınları okuma kitaplarını herkes ulaşabilsin diye sesli kita..
176 Okunma
''Çalışma Yaprakları'' ile okuma deneyimi yeniden tanımlanıyorTudem Yayın Grubu, koleksiyonunda yer alan kitapların çocuklar tarafından daha e..
154 Okunma
EVDE KALANLARA ÖNEMLİ BİR KİTAP ÖNERİSİ!Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisiyle mücadele ederek sokağa ç..
136 Okunma
Rafik Schami’nin Yeni Romanı Raflarda!Yazar, Zürih Çocuk ve Gençlik Kitabı Ödülü, Hermann Hesse Ödülü ile Independent ..
128 Okunma
“Hamlet ya da Hekuba” VBKY’deVakıfBank Kültür Yayınları’ndan çıkan “Hamlet ya da Hekuba”da, dünya edebiyat ve..
98 Okunma
EVDE KALAN ÇOCUKLAR İÇİN TEMBEL FARE TİNİ...Tembellik sportmenliğe yakışmaz Tini!
97 Okunma
Çocuklar evde sıkılmasın, heyecan verici deneyler ile bilime yakınlaşsın!Tüm insanlığı etkisi altına alan Covid-19'a karşı dünyanın her yerinde aşı çalış..
78 Okunma
71 Okunma
EPSİLON'dan yine  Bir Stranger Things Romanı: Karanlık ŞehirEPSİLON yayınevi okuyucuları heyecandan heyecana sürükleyen kitapları yayınlamay..
521 Okunma
Yalnız Kurt ile Vızvız: Müzik Macerası Çocukları Eğlendirecek!Cary Fagan ve Zoe Si'nin yarattığı ''Yalnız Kurt ile Vızvız'', besteli, güfteli ..
505 Okunma
orben Kuhlmann'ın Başyapıtı Armstrong: Maceraperest Farenin Ay’a Yolculuğu Türkçede!Ödüllü yazar ve çizer Torben Kuhlmann’dan okurları uzaya çıkaracak harika bir ki..
446 Okunma
“MERAK EDENLER” BİRLİKTE YAZDI: ARTIK TÜRKÇEDE MERAKI OLUMLAYAN ATASÖZLERİ VAR!Kitapta yer alan alıştırmaları uygularken merak etmenin önemini ve keyfini keşfe..
434 Okunma
KESİK BAŞ CİNAYETİ OKUYUCUYLA BULUŞTU!Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından Tefrika dizisinden yayımlanan “Kesik..
424 Okunma
Yalınayak Gen” serisinin 6. cildi  Gerçeği Yazmak tarihe tanıklık ettiriyor.
407 Okunma
Rıza Tevfik’ten Nazlı Hanım’a Mektuplar: SEVGİLİ VEFAKÂR KADINIMSevgili Vefakâr Kadınım, mektup yazmayı çok seven Rıza Tevfik’in eşi Nazlı Hanım..
399 Okunma
Refahı kalbinde taşıyan bir ülke hikayesi: KÜBA GÜNLERİM Murat Çoküreten’in ilk kitabı “Küba Günlerim” raflardaki yerini aldı. ..
388 Okunma
Yuvarlandığım Mezarlar okurlarla buluştuGenç yazar Serkan Kaya Almalı'nın yabancı korkusu, varoluş ve yalnızlık gibi kon..
382 Okunma
EPSİLON YAYINEVİ, YENİ BİR DİZİYLE ÇİZGİ ROMAN YAYINCILIĞINA BAŞLADI!Filmlerden oyunlara dek pek çok disipline ilham veren çizgi romanlar, son iki yı..
366 Okunma
ŞAİR RUKİYE ÖZTAŞ CESUR İMZALI “GELDİM” OKURLARLA BULUŞMAYA HAZIRYalnızlık, kırılgan ruhlar ve en çok da “Tuz kadar sevilen İstanbul” şiirlerin a..
360 Okunma
“Böcekler Gezegeni”, kitapseverlerle buluştu. Norveç Doğa Araştırmaları Enstitüsü (NINA) bilim danışmanı Anne Sverdrup-Thygeso..
351 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI