Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
GUCCI, HARMONY KORINE İLE EŞSİZ BİR KİTABA İMZA ATIYORGucci, sınırlı sayıda basılacak olan ve 2019 Pre-Fall koleksiyonundan imgelerin ..
51 Okunma
47 Okunma
Özgün Çınar’ın Beşinci Romanı “Dehşet Gecesi” Hiç Yayınları Etiketiyle Okuyucuların Beğenisine Sunulduİstanbul, güzellikleriyle olduğu kadar gizemli mekânlarıyla da dikkatleri üzerin..
40 Okunma
Altın Küre Adayı NARCOS’tan Yola Çıkılarak Yazılmış Özgün Bir Roman:  JAGUAR’IN PENÇESİNARCOS dizisi ile bağlantılı ilk resmi roman olan Jaguarın Pençesi, Pablo Escoba..
35 Okunma
Türk kültürü için önemli eserler!Yazarımız Ali Kaybal, Türk kültürü için 5 ciltlik önemli eserler ortaya koydu. ..
170 Okunma
YEŞİLAY’DAN BAĞIMLILIK İÇİN BAŞUCU KİTABIYeşilay, “101 Soruda Bağımlılık” kitabı ile alkol, tütün, uyuşturucu madde, kuma..
121 Okunma
Dünyanın en önemli rakamıyla nasıl oynadılar: LIBOR SKANDALIİyidüşün Yayınları, Bloomberg Londra muhabirleri Liam Vaughan ve Gavin Finch’in ..
113 Okunma
Rengigül Ural’ın büyük ilgi gören “Nisan Prens” kitabı, “Prince Avril” ismiyle yabancı okurları bekliyorRengigül Ural’ın Büyükada’da yaşanmış bir aşk hikâyesinin büyüleyici masalını an..
113 Okunma
TEMMUZ DERGİSİ’NİN 27. SAYISI ÇIKTIAylık edebiyat, sanat, fikriyat dergisi Temmuz’un Aralık sayısı okurları ile bul..
105 Okunma
SUÇLU KİM?Bedia Ceylan Güzelce bir sorgu odası hikâyesi anlattığı üçüncü romanı Soyka’da “..
328 Okunma
Sadık Usta, Geçmiş zamanın bugünü değiştiren fikir ve düşünürlerini yakından tanımak, ortaya..
293 Okunma
YARATILIŞTAKİ ÇATLAK:  GEN DÜZENLEMENİN EVRİME HÜKMEDEN İNANILMAZ GÜCÜKoç Üniversitesi Yayınları’nın (KÜY) Bilim kategorisinde yayımladığı Yaratılışta..
290 Okunma
Dergâh Yayınları'ndan Yeni KitaplarDergah Yayınlarının yayınladığı yeni kitaplar arasında önemli kitaplar bulunuyor..
282 Okunma
KÜLTÜREL KORUMANIN TARİHİNE IŞIK TUTAN “MİRAS” KİTABI ÇIKTITürkiye’de 1970’lerde Safranbolu’da başlayan kültürel mirasın korunması hareketi..
282 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI