Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HİPER-BAĞLI BİR DÜNYADA  İTİBAR STRATEJİSİ VE ANALİTİĞİKoç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından yayımlanan Hiper-Bağlı Bir Dünyada İ..
35 Okunma
“Etrafta İnsan Çok Neden Doğru İnsan Yok”Evlilik şirketi Commeetment, kurulduğu günden bugüne olan tecrübelerini bir kita..
30 Okunma
‘Cumhuriyet Misyonerleri’ VBKY tarafından yayımlandıSiyaset bilimci Serap Yolcu Yavuz “Cumhuriyet Misyonerleri”nde, 1930 ile 1946 yı..
132 Okunma
HAYATIMIZDAKİ  YAHUDİ VE HIRİSTİYAN  ÂDETLERİBenimsediğimiz örf, âdet ve birçok gelenek 'aslında' nereye ait?
127 Okunma
Jack London’ın tarihöncesi edebiyatın kurucu metinlerinden sayılan ünlü eseri İş Kültür Yayınları’nda:   Âdem’den ÖnceJack London’ın Âdem’den Önce adlı eseri Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Mode..
121 Okunma
ÇOCUKLARI BİTKİLERLE TANIŞTIRAN KİTAP: BALKABAĞIGİLLERabm Yayınevi’nin yeni kitabı Balkabağıgiller, evlerinde kırk yedi bitkiyle berab..
113 Okunma
Çukurcalı 37 çocuğun hayali kitap oldu!Çukurcalı 37 çocuğun düşları Zap Suyu Düşleri kitabıyla gerçek oldu.
112 Okunma
KARA ÇINAR DİZİSİNİN İKİNCİ KİTABI RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI!“Geceyi Yaşa!” sloganıyla yola çıkan ve çeşitli korku, bilimkurgu, polisiye ve d..
230 Okunma
Mutlu olmak için neye ihtiyacımız var?Çocuk edebiyatından özgün eserleri okuyucuyla buluşturan Arden Yayıncılık'ın yen..
208 Okunma
RÜZGÂRIN GÖLGESİ, özgün dilinden çevirisiyle Türkçe'de...Dünyaca ünlü İspanyol yazarın çoksatan unutulmaz dörtlemesinin ilk kitabı, özgün..
207 Okunma
MORPURGO VE BARROUX ÇINAR YAYINLARI’NDA!       Savaş Atı’nın yazarı Çocuk edebiyatının bol ödüllü yazarı Michael Morpurgo ve bü..
180 Okunma
 Melville’in Veranda Öyküleri’ni VBKY yayımlıyorBu yıl ABD’li yazar Herman Melville’in doğumunun 200. senesi kutlanıyor. VakıfBa..
171 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI