Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Bilimin hareketli dünyasında bir zaman yolculuğuUzayın fethine giden yolculuğu gözler önüne seren eser, bilimin hareketli dünyas..
73 Okunma
Enkazdan Çıkan Adam Ufuk Koçak İlk Kitabını Sualtında İmzaladı Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 17 Temmuz’da, Dünya Serbest Dalış̧ R..
50 Okunma
EDEBİYATTA, SANATTA, BİLİMDE KAOS İMGELEMİKoç Üniversitesi Yayınları (KUY) tarafından yayımlanan “Edebiyatta, Sanatta, Bil..
48 Okunma
Gerçek Bir Hikâye: Ruha Dokunan Patiler...Gazeteci Çetin Oranlı’nın kısa bir süre önce okurlarla buluşan dördüncü kitabı ‘..
170 Okunma
Bülent Yar’dan Dönüşen İş Yaşamında Bir Başarı Kılavuzu:  Kader Gayrete AşıktırReklam ve pazarlama dünyasında önemli başarılara sahip olan Bülent Yar, akıcı bi..
147 Okunma
Türkiye’de ilk kez yayımlanan eserler: Namık Kemal’den Cengiz Han’a tarih dizisi VakıfBank Kültür Yayınları Türkiye’de ilk kez yayımlanan tarih kitaplarını okura..
122 Okunma
ÇOCUKLARIN VERİMLİ BİR YAZ TATİLİ  GEÇİRMESİ İÇİN 4 ETKİNLİK KİTABI ÖNERİSİÇocuklar, yaz tatilinde zamanlarının büyük bir çoğunluğunu telefon, tablet ve bi..
121 Okunma
 İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları’ndan yeni kitap: Türkiye’de Kadın ve Müzikİstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınlarıkültür-sanat alanında yeni birkitabı okuyuc..
103 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI