Örnek HTML sayfası
Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Kitabını mı okumalı, yoksa filmini mi izlemeli?Sinemada edebiyat uyarlamaları denince akıllara en çok bu soru geliyor şüphesiz...
623 Okunma
Atatürk Çizgi Romanı ve Animasyon Filmi Büyük İlgi GörüyorMehmet Şenocak tarafından hazırlanan "Atatürk-Bir Ulusun Kurtarıcısı" isimli çiz..
603 Okunma
Bu Kitap, COVID-19’un Yarattığı Şiddete Son Veriyor!Akif Manaf, ulusal bir televizyon programına katılarak Şiddet Psikolojisi üzerin..
598 Okunma
Polisiye İlk Roman Yarışması’nın birincisi 221B Dergisi’nin düzenlediği Polisiye İlk Roman Yarışması’nın birincisi Baytan U..
459 Okunma
İçinizdeki ejderhanın sizi ele geçirmesine izin vermeyin!Öfkeli Ejderhanı Nasıl Dizginlersin?, Tudem'in okumayı yeni öğrenen çocuklar içi..
136 Okunma
Akif Manaf'ın Akif Manaf, bu seferde Covid-19'un korku şifresini çözdü!
2309 Okunma
EPSİLON'DAN ZİRVEYE ÇIKAN DÜNYA ROMANI: BUGÜN TEKRAR SORACAK OLSUNİlk iki romanıyla epey dikkat çekip beklenti yaratan Mary Beth Keane, birçok seç..
1723 Okunma
Uçan Fare ile Hayalet Hayri'den tıpır tıpır, kıpır kıpır bir macera serisiBeyza Akyüz'ün matrak hikâyesi ve Gamze Erdoğan'ın ele avuca sığmaz resimleriyle..
1716 Okunma
Burak Serdengeçti'den sürükleyici bir roman: BABİLLİ YOSMAYazarımız Burak Serdengeçti, son romanı BABİLLİ YOSMA ile adından söz ettireceğe..
1487 Okunma
'Küçük Filozof'' serisi, miniklerin sorularına yanıt bulmakta zolanmaya başlayan..
1435 Okunma
Adem Eyüpoğlu'nun Gazeteci - yazar Adem Eyüpoğlu'nun kaleme aldığı Yapay Zekâ isimli kitabı yayınl..
1386 Okunma
Ailemizin Küçük Mucitleri seride yerini alıyor''Okuma Seviyesi 1'' olarak sınıflandırılan bu merak uyandırıcı öykü, 7 yaş ve ü..
1336 Okunma
Fikir ve düşünce alanında yeni bir dergi yayınlandıScienceUP, online platformlarda ücretsiz erişime açık olacak ve Türkçe-İngilizce..
1316 Okunma
ÖMER KARSLI'DAN, KALPLERİN YOLCULUĞU VE YALNIZLIK ÜZERİNE İKİ KİTAP...Ömer Karslı, yayınladığı Şiir ve Şuur ve Yalnızlığın Gölgesinde isimli kitapları..
1269 Okunma
İskender Destanı’na Osmanlıların farklı yorumu: Ahmedi’nin İskendername’siİstanbul Araştırmaları Enstitüsü, Hafıza-i Beşer Konuşmaları'nı çevrimiçi ortamd..
1250 Okunma
Kuşların Kaf Dağı serüveni sesli kitap haline getirildiGelecek nesillere kaynak eserler bırakan Kuveyt Türk, koronavirüs salgını nedeni..
1210 Okunma
Çocuklara eğlence dolu dijital kitaplar Covid-19 günlerinde evde vakit geçiren çocuklar Happy Meal’ın mobil uygulamasın..
1181 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI