Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
“UNUTULMAYA YÜZ TUTAN 100 TÜRK BÜYÜĞÜ” OKUYUCUYLA BULUŞTU!Yazarımız Behiye Yılmaz önemli bir çalışmaya imza attı.
162 Okunma
UĞUR DÜNDAR / OLAĞANÜSTÜ BİR HAYAT 4 ARALIK'TA OKURLARLA BULUŞUYORGazeteci Gökmen Ulu’nun duayen gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar'ın serüven d..
132 Okunma
Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda ÖğütürHüseyin Rahmi Gürpınar’ın günümüz Türkçesiyle hazırlanan eseri Türkiye İş Bankas..
114 Okunma
İtaat duvarlarını aşıp gökyüzüne kanat çırpanların öyküsü…Bazen bilmek, bilmemekten çok daha kötüdür...
106 Okunma
DİJİTAL RUH: İNSAN VE TEKNOLOJİ ARASINDAKİ YARATICI ORTAKLIK Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından yayımlanan Dijital Ruh: İnsan ve Tek..
104 Okunma
Paraya tapınılan bir dünya da kadın olmak nasıl bir şey?"Hayat boyu doğru tarafta durmaya çalışıyoruz, eğlencenin doğru tarafını kastedi..
77 Okunma
Taht Oyunları’ndan 300 yıl öncesine destansı bir yolculuk: Tüm dünyada milyonlarca okurla buluşan yazar George R. R. Martin, yeni kitabı ..
392 Okunma
Müzisyen Engin Toprak’ın ilk şiir kitabı yayınlandı.Kahverengi yayınlarından çıkan şiir kitabının genel dağıtımını Ekol Yayın Dağıtı..
381 Okunma
YENİ KİTAP: AZ BİLİNEN ÇOK SEVİLEN HAYALSeni sen yapan o en özel yeteneğin hangisi?
198 Okunma
Çocuklara okumayı sevdiren Tom Gates geri döndü!İngiliz yazar ve çizer Liz Pichon’ın, 43 ayrı dile çevrilen ve milyonlarca okura..
174 Okunma
“UNUTULMAYA YÜZ TUTAN 100 TÜRK BÜYÜĞÜ” OKUYUCUYLA BULUŞTU!Yazarımız Behiye Yılmaz önemli bir çalışmaya imza attı.
162 Okunma
Idan Ben-Barak ve Julian Frost ikilisinden çocuklara farklı bir kitap!İçinde Bir İskelet Var!, iskelet ve kas sistemini eller üzerinden anlatarak, min..
156 Okunma
Bir insan hiçbir hatırası olmadığında da yine aynı kişi olur mu?Hatıralarımız olmadan da biz “biz” miyiz?
147 Okunma
Çanakkale Savaşına farklı bir bakış: Ateş Altında KomutaOrdu ve kolordu seviyesindeki komuta kontrolü inceleyen Çanakkale Savaşı: Ateş A..
144 Okunma
Kaygılı Köyün Çocukları Z: Bir Kuşağı AnlamakKuşak Araştırmacısı Evrim Kuran’ın Z kuşağını tüm ayrıntılarıyla anlatan ikinci ..
142 Okunma
Malala Yusufzay'dan Dünyanın Dört Bir Yanındaki Mültecilerin Hikâyesi: YERSİZ YURTSUZNobel Barış Ödüllü eğitim aktivisti Malala Yusufzay, Yersiz Yurtsuz’da vatanını ..
136 Okunma
Tudem’den, okumaya yeni başlayan çocuklara yönelik, yepyeni bir seri!"HAYLAZ ADAM" kitapları, Tudem'in okumayı yeni söken çocuklar için özel olarak t..
136 Okunma
SIRA DIŞI BİR ROMAN OKUYUCUNUN BEĞENİSİNE SUNULDU: İHLAL...Mimar Belgin Kaçar, tarafından kaleme alınan ‘’İhlal’’ okuyucu ile buluştu. ..
133 Okunma
SON YORUMLANANLAR

Yeni Yayınlar HABERLERİ

YUKARI