Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Bütün yazarlar, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını bilir!90’ların sonunda kaleme aldığı kitaplarıyla Türk edebiyatına güçlü bir giriş yap..
109 Okunma
Alper Uğur Atlı’nın kaleme aldığı “Kuruntucu” sizleri bildik bir köşeden, sakin bir yolculuğa davet ediyor.Tara Kitap okuyucularını yepyeni bir kitap ile buluşturuyor. Alper Uğur Atlı’nın..
99 Okunma
Britanya'nın Yaşayan En Büyük Yazarlarından Ali Smith,  Man Booker Ödülü'ne Aday Gösterilen Romanı Sonbahar Türkçe'ye çevrildi.“Kuşkusuz Smith'in en iyi eseri. . . Bu kitap Smith'in karmaşık yaratıcı karakt..
75 Okunma
Aytül Akal'dan, hem düşündüren hem de gülümseten öyküler...Aytül Akal kitapları, Gizem Malkoç tarafından yenilenen resimleri ve gözden geçi..
41 Okunma
“UNUTULMAYA YÜZ TUTAN 100 TÜRK BÜYÜĞÜ” OKUYUCUYLA BULUŞTU!Yazarımız Behiye Yılmaz önemli bir çalışmaya imza attı.
228 Okunma
Gönül Bir Yel Değirmenidir Sevda ÖğütürHüseyin Rahmi Gürpınar’ın günümüz Türkçesiyle hazırlanan eseri Türkiye İş Bankas..
204 Okunma
Idan Ben-Barak ve Julian Frost ikilisinden çocuklara farklı bir kitap!İçinde Bir İskelet Var!, iskelet ve kas sistemini eller üzerinden anlatarak, min..
170 Okunma
İtaat duvarlarını aşıp gökyüzüne kanat çırpanların öyküsü…Bazen bilmek, bilmemekten çok daha kötüdür...
170 Okunma
UĞUR DÜNDAR / OLAĞANÜSTÜ BİR HAYAT 4 ARALIK'TA OKURLARLA BULUŞUYORGazeteci Gökmen Ulu’nun duayen gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar'ın serüven d..
169 Okunma
Bir insan hiçbir hatırası olmadığında da yine aynı kişi olur mu?Hatıralarımız olmadan da biz “biz” miyiz?
161 Okunma
Çanakkale Savaşına farklı bir bakış: Ateş Altında KomutaOrdu ve kolordu seviyesindeki komuta kontrolü inceleyen Çanakkale Savaşı: Ateş A..
159 Okunma
Malala Yusufzay'dan Dünyanın Dört Bir Yanındaki Mültecilerin Hikâyesi: YERSİZ YURTSUZNobel Barış Ödüllü eğitim aktivisti Malala Yusufzay, Yersiz Yurtsuz’da vatanını ..
159 Okunma
Pelin Güneş, SEN de OKU koleksiyonu için yazdı!Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazı..
158 Okunma
DİJİTAL RUH: İNSAN VE TEKNOLOJİ ARASINDAKİ YARATICI ORTAKLIK Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY) tarafından yayımlanan Dijital Ruh: İnsan ve Tek..
157 Okunma
Kaygılı Köyün Çocukları Z: Bir Kuşağı AnlamakKuşak Araştırmacısı Evrim Kuran’ın Z kuşağını tüm ayrıntılarıyla anlatan ikinci ..
155 Okunma
Tudem’den, okumaya yeni başlayan çocuklara yönelik, yepyeni bir seri!"HAYLAZ ADAM" kitapları, Tudem'in okumayı yeni söken çocuklar için özel olarak t..
152 Okunma
SON YORUMLANANLAR
YUKARI